Jesteśmy firmą której początki sięgają roku 1976 kiedy to założyciel zrzeszony był w spółdzielni pracy im. Wł. Hibnera w Strzelinie i prowadził działalność usługową.

W 1988 roku firma została zarejestrowana pod nazwą PLAST-MIEDŹ Instalacje Sanitarne i rozszerzyła działalność również o handel.
Początkowo zajmowaliśmy się wyłącznie instalacjami wodno-kanalizacyjnymi i centralnego ogrzewania w rurach stalowych, a następnie miedzianych.
W 1994 roku wprowadziliśmy nowoczesny wówczas system montażu instalacji wodnej z polipropylenu zgrzewanego.
W 1995 roku nawiązaliśmy współpracę z firmą Viessmann. Braliśmy udział w licznych szkoleniach dotyczących kotłów gazowych i olejowych małej i średniej mocy a także kolektorów słonecznych.
W 1997 roku zamontowaliśmy  po raz pierwszy system ogrzewania podłogowego i co w rurach pex.
W 1998 roku rozpoczęliśmy współpracę z firmą Junkers – sprzedaż i montaż kotłów gazowych małej i średniej mocy.
W 2006 roku zainstalowaliśmy pierwszą przydomową oczyszczalnię ścieków. Rozpoczęliśmy współpracę z producentami kotłów na ekogroszek.
W 2008 roku wprowadziliśmy sprzedaż i montaż  pomp ciepła.

Świadomość rosnących potrzeb naszych klientów od samego początku istnienia firmy motywowała nas do stałego podnoszenia kwalifikacji i jakości świadczonych usług.

 

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania. Jeśli nie wyrażasz zgody na ich używanie, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.